Авторы: Ежов Д.,Полоник Н.,Дикая Т.

Передпроектні пропозиції для будівництва житлово – офісного комплексу з вбудовано- прибудованими приміщеннями та підземною автостоянкою на вул. Радужній, 25 у Дніпровському районі м. Києва

Ділянка площею 0,6532 га розташована в поліфункціональному районі , в межах житлової забудови, обмежених вулицями Райдужна, С. Стальського та І. Микитенко.  Запроектований 9-50- поверховий комплекс розміщений за нормативними відстанями від сусідніх будівель та споруд — враховуючи інсоляцію, освітлення, санітарні та протипожежні розриви. Проїзд до комплексу організовано зі сторони вул. Стальського. Влаштовано об’їзд навколо комплексу, вїзд — виїзд до рамп паркінгу, гостьові автостоянки на 10 та 31 авто. Також організовано підходи до вхідних груп будівлі, майданчики для відпочинку.
В пред’явленому варіанті об’ємно – планувального рішення прямокутний в плані комплекс вирішено в ортогональній координатній сітці осей. Висота споруди в нежитловому 50 поверсі становить 175,8 м, а в абсолютному значенні – 186,4 м.
За рахунок інженерно- конструктивних рішень (монолітно– каркасна технологія, шумозахісні матеріали) буде здійснено забезпечення зниження негативного впливу метрополітену.